Restauracja Orzeł — Restauracja w Gdańsk

Cieszymy się, że cię witamy!

Restauracja Orzeł

Restauracja w Warszawska 88, 80-180 Gdańsk, Polska, Gdańsk, Wojewodztwo Pomorskie, 80-180 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Restauracja Orzeł: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  12:00–21:00
 • wtorek
  12:00–21:00
 • środa
  12:00–21:00
 • czwartek
  12:00–21:00
 • piątek
  12:00–21:00
 • sobota
  12:00–21:00
 • niedziela
  12:00–21:00

Ocena

4
/
5
Oparte na 26 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Pomorskie
Miasto:
Gdańsk
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
80-180

Informacje o Restauracja Orzeł

Restauracja Orzeł to polski Restauracja z siedzibą w Gdańsk, Wojewodztwo Pomorskie. Restauracja Orzeł na Warszawska 88, 80-180 Gdańsk, Polska,


Proszę o kontakt z Restauracja Orzeł korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Restauracja Orzeł, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Restauracja Orzeł

 • Ewelina
  Prześlij 02 Dec 2022
  Organizowałam w tej restauracji przyjęcie z okazji chrztu mojej córki. Bardzo miły pan menadżer bardzo mi pomógł przy organizacji imprezy. Ciekawie zaaranżowali sale bankietową. Elegancko przygotowali stoły. Zaserwowali pyszne potrawy. Duży wybór dan w menu> Wszystko świeże i dobrej jakość. Spokojnie polecam ten lokal.
 • Jagoda
  Prześlij 30 Mar 2016
  Wybraliśmy chyba najtańszą salę ale tutaj nawet nie chodzi o to..osób było około 40 każdy dostał inny komplet sztućców, talerzy jak i szklanek. Jedna osoba dostała dosłownie 8 centymetrową szklaneczkę, nie wiem na co.. Na stołach nie było soli, cały czas stały puste dzbanki z piciem, po po poproszeniu o napełnienie czekaliśmy około 30-40 minut aby Pani doniosła. Na stole z kawą był mały dzbanek z mlekiem. Zaznaczam osób było 40 z tego wszyscy dorośli i co najmniej połowa kawoszy.
 • Stefan
  Prześlij 20 Mar 2016
  Niedawno została zorganizowana impreza rodzinna w tym miejscu. Pomimo negatywnych opinii użytkowników i znajomych chciałam dać szanse temu miejscu i wyrobić moją, indywidualna ocenę. Niestety jestem niezadowolona z jedzenia jak i z sali.
 • Wiktor
  Prześlij 16 Mar 2016
  W salach obok wykwintność, piękne komplety sztućców oraz naczyń.
 • Przemysław
  Prześlij 15 Mar 2016
  Obok gdzie mieliśmy stoły był jakiś ich schowek, po naszym obiedzie nad naszymi głowami, kelnerka wyciągała krzesła na inna sale !!!
 • Oliwier
  Prześlij 12 Oct 2015
  W dniu Chrztu, ba 2-godziny przed mąż zawozi napoje i owoce. Okazuje się ze mamy przygotowane stoły przy samym wejściu, ze wszyscy z innych imprez obok nas przechodzą. Na sali, która wybraliśmy była inna impreza. Obok jakaś osiemnastka, inna sala przejście na emeryturę, a przy wejściu stypa. Chorzy właściciele, tyle upchnąć żeby zarobić.
 • Alex
  Prześlij 10 Aug 2015
  Nigdy nigdy nie róbcie tam imprezy !
 • Olga
  Prześlij 02 Aug 2015
  Tydzień przed terminem byliśmy ustalić menu. Obiad z kolacja 80zl/os.(ciasta nasze, napoje, owoce) w tej cenie kawa/herbata/woda z cytryną do bólu. Z racji, ze teściowa nie jada kurczaka ani wieprzowiny, zamówiliśmy zrazy wołowe (10zł drożej na osobę) plus devolaye i udka z kurczaka . Na kolację miały być tymbaliki mięsne to jest galaretka taka jak z zimnych nóżek plus deska wędlin plus sałatka z grillowanym kurczakiem oraz miały być tortellini z łososiem. Domowilam jeszcze śledzika z cebulką i jabłkiem (5zł /os)
 • Gustaw
  Prześlij 29 Jul 2015
  Ja się zmyłam z dzieciakami do domu. Mąż tam został z ojcem chrzestnym.
 • Iwo
  Prześlij 18 Jul 2015
  Sałata lodowa i może 5kawaleczków kurczaka polanych sosem czosnkowym. Tortelini z łososiem, że łososia nie było widać. Śledź z samą cebulą, a mial być z cebula i jabłkami, a śledzia były jeden filet pokrojony na talarki i były tylko 3talerzyki (5zł więcej na osobę 15x3= 80 zł to paranoja !!!) A deska wędlin ? Zepsute, suche, śmierdzące!
 • Cezary
  Prześlij 23 Mar 2015
  Mąż wziął tę wędliny i zniósł do właściciela i powiedział, że za to nie płacimy. Ze nie da się tego jeść. Właściciel zaczął się wydzierać na nas nie patrząc na pozostałych
 • Dominik
  Prześlij 13 Mar 2015
  Po poproszeniu o dolanie, po 15 minutach Pani przyniosła połowę tego dzbaneczka i zakomunikowała że mleko niestety się skończyło. Co do jedzenia, wybraliśmy rosół a na drugie ziemniaki z kotletem. Rosół jeden z gorszych, które jadłam. Sama woda, zero warzyw, przypraw. Drugie danie dobre. Na deser ciasto, bardzo dobre. Na stole stały trzy rodzaje surówek w malutkich miseczkach, raczej bez szaleństwa. Toaleta bez światła.
 • Luiza
  Prześlij 28 Feb 2015
  Reasumując 95zł/os.
 • Bianka
  Prześlij 06 Feb 2015
  Wybraliśmy sale na końcu (rezerwacje robiliśmy koniec lipca).
 • Piotr
  Prześlij 09 Dec 2014
  Katastrofa nie polecam . Podają stare i śmierdzące ryby. Do tego kotlet schabow, nie wiadomo jakiego pochodzenia mięso,które było intensywnie różowe ( ktoś zza baru powiedział,że schab jest peklowany) uśmiałam się. Frytki zimne tak jakby jechały pół miasta. Bylo to wieczorne spotkanie z przyjaciółmi. Od tamtej pory omijamy to miejsce szerokim łukiem
 • Olivier
  Prześlij 02 Dec 2014
  Że zawsze robią 3gatunki mięs po 2szt. Na osobę. Tyle ze tego nam nie mówili. Mam zdjęcie tego co zamówiliśmy. Ze wędliny są świeże, skończyło się ze straszyli nas policja, ale to my po policje zadzwoniliśmy. Jak przyjechała to właściciele nagle zniknęli... masakra
 • Adam
  Prześlij 01 Dec 2014
  W piątek 19 stycznia br. zorganizowaliśmy zabawę karnawałową. Było super. Bawiło się świetnie ponad 40 osób. Ustawiono stoły wg naszego życzenia. Wybrane przez nas potrawy były smaczne. Obsługa miła. Sala wyposażona jest w klimatyzację, ma regulowane oświetlenie i efekty dyskotekowe. Polecam
 • Iga
  Prześlij 20 Sep 2014
  #restauracjaorzeł #warszawska #niepolecam
 • Dominik
  Prześlij 18 Jun 2014
  Obiad przynoszą 4półmiski, na każdym po 3 szt. zaraza, devolaya i uwaga udko i skrzydełka ?! Ja nie zamawiałam skrzydełek!!!! Przy surówkach brakuje łyżek no nakładania. 9x4=36 a miało być każdego kawałka na głowę, było 16 osób dorosłych czyli 16x3=48 i bez skrzydełek!!!
 • Diana
  Prześlij 12 Feb 2014
  Poczytajcie opinie na różnych portalach i stronach np. Trójmiasto.pl . Oni nie maja pojęcia o organizowaniu imprez, osobiście bardzo się zawiodłem organizacje chrzcin przez ta restauracje. Takiego beznadziejnego podejścia do klienta dawano nie widziałem, niestety. Właściciel bardzo nieprzyjemny, krzyczy, obraża nie przyjmuje do wiadomości żadnych uwag czy argumentów o nieświeżym jedzeniu i bardzo małych porcjach. Nieświeże wędliny rzekomo z własnego wyrobu , suche i gumowate. Dodatkowo od kucharza i właściciela wyczuwalna woń alkoholu. Bez problemu popijał piwko przy klientach, jednocześnie kłócąc się z nimi. Zmiana sali bez jakiejkolwiek informacji to żaden problem dla tego właściciela, który uważa cyt. " Ja tu zawsze będę miał klientów ". Doliczył na 17 osób po 10 zł za zrazy co daje 170 zł, a wydał 12 zrazów , czysty interes :-). Po wezwaniu policji szanowni właściciele oddalili się. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM
 • Maciej
  Prześlij 08 Feb 2014
  Kolacja
 • Witold
  Prześlij 09 Oct 2013
  Zamiast galaretki mięsnej była, ale z jakimiś żałądkami czy czymś podobnym.
 • Iga
  Prześlij 22 Sep 2013
  Bardzo się zawiodłam.
 • Julia
  Prześlij 19 Sep 2013
  Zapłaciliśmy, ale oprócz tych wędlin, czyli 170 zl mniej, ale to jakaś paranoja. Właściciel powiedział że wolał na ta sale co mieliśmy wybrane dać się imprezę na 40 osób niż na 20, że z nich będzie miał większy zarobek, więc widać jaki ma szacunek do klienta nie raczy nas o tym poinformować. Gdybym wiedziała, że zmienią nam sale, to od razu, na szybko szukałabym jakiegoś innego lokalu. A tak po prostu same nerwy i stres my tego tak nie zostawimy, bo te mięsa były naprawdę śmierdzące i po wielkich trudach, łaskawie dał paragon za to co zapłaciliśmy, to jest jakiś żart co w tej restauracji się wyprawia nigdy nie róbcie to żadnej imprezy nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Aurelia
  Prześlij 02 Sep 2013
  Możliwe że tylko o pieniądze chodziło bo przy innych gościach w innych salach było cały czas koło 2 kelnerów którzy patrzyli czy wszystko jest. A u nas przy daniach głównych dwie Panie roznosiły. : )
 • Kazimierz
  Prześlij 16 Jul 2013
  swoich gości. Burak !!! Tu wyszedł kucharz, chyba na bombie, pijany zaczęła się mega kłótnia. Ze my jesteśmy niepoważni. Ze skrzydełka są droższe od udek !?
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: