BETANIA Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej — Miejsce kultu w Elbląg

Cieszymy się, że cię witamy!

BETANIA Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej

Miejsce kultu w Daleka 9, 82-300 Elbląg, Polska, Elbląg, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 82-300 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat BETANIA Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 6 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Daleka 9, 82-300 Elbląg, Polska, Elbląg, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 82-300
Miasto:
Elbląg
Telefon:
Kod pocztowy:
82-300

Galeria zdjęć

Map BETANIA Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej

Informacje o BETANIA Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej

BETANIA Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej to polski Miejsce kultu z siedzibą w Elbląg, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. BETANIA Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Daleka 9, 82-300 Elbląg, Polska,


Proszę o kontakt z BETANIA Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia BETANIA Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o BETANIA Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej

 • Kajetan
  Prześlij 19 Apr 2016
  Byłem. Jestem pod wrażeniem. Niech Bóg błogosławi wszystkim, którzy przybywają do Betanii.
 • Jacek
  Prześlij 24 Jan 2016
  Piękny kościół.
 • Teodor
  Prześlij 04 Jan 2016
  Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej i św. Jana Pawła II w Stagniewie
 • Olga
  Prześlij 20 May 2015
  Budowany od 10 lat kościół –Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej i św. Jana Pawła II w Stagniewie dzielnicy Elbląga został uroczyście poświęcony 17 października 2015 roku. Jest to votum dziękczynne za ocalenie życia św. Jana Pawła II podczas zamachu na Placu św. Piotra w Rzymie w 1981 roku. Myśl o budowie tej świątyni zabłysła po śmierci papieża Polaka. Kościół zbudowano dzięki pracy i ofiarności ogromnej rzeszy ludzi dobrej woli. Obiekt powstał w zespole projektantów architekta Piotra Niteckiego. Sanktuarium w Stagniewie zwane jest też Wioską Cudów.
 • Igor
  Prześlij 18 Oct 2014
  Elbląg
 • Krzysztof
  Prześlij 10 Sep 2014
  Istniejący tu ośrodek „Betania” organizuje w wakacyjne turnusy rekolekcyjne dla młodzieży, małżeństw z dziećmi i narzeczonych. Teren sanktuarium już jest ładnie zagospodarowany naprzeciw kościoła stoi pomnik papieża św. Jana Pawła II. Z dala od miejskiego zgiełku, cisza, spokój dużo zieleni - to wymarzone miejsce na pracę duchową, rekolekcyjną i charytatywną. I pielgrzymów też nie brakuje..
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: