Wojewódzki Szpital Specjalistyczny W Częstochowie — Szpital w Częstochówka Parkitka Częstochowa

Cieszymy się, że cię witamy!

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny W Częstochowie

Szpital w Bialska 104/118, 42-200 Częstochowa, Polska, Częstochówka Parkitka Częstochowa, Wojewodztwo Slaskie, 42-200 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Wojewódzki Szpital Specjalistyczny W Częstochowie: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  Czynne całą dobę
 • wtorek
  Czynne całą dobę
 • środa
  Czynne całą dobę
 • czwartek
  Czynne całą dobę
 • piątek
  Czynne całą dobę
 • sobota
  Czynne całą dobę
 • niedziela
  Czynne całą dobę

Ocena

4
/
5
Oparte na 7 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Slaskie
Miasto:
Częstochówka Parkitka Częstochowa
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
42-200

Informacje o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny W Częstochowie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny W Częstochowie to polski Szpital z siedzibą w Częstochówka Parkitka Częstochowa, Wojewodztwo Slaskie. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny W Częstochowie na Bialska 104/118, 42-200 Częstochowa, Polska,


Proszę o kontakt z Wojewódzki Szpital Specjalistyczny W Częstochowie korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Wojewódzki Szpital Specjalistyczny W Częstochowie, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny W Częstochowie

 • Anna
  Prześlij 24 Nov 2023
  Mimo brakow kadrowych, pielegniarki, pielegniarze, ratownicy, ratowniczki, pediatrki i pediatrzy na SOR-rze dzieciecym spisuja sie swietnie, moglysmy wczoraj liczyc na opieke na najwyzszym poziomie dzieki osobistemu podejsciu do kazdej pacjentki.
 • Dagmara
  Prześlij 29 Feb 2016
  Najgorszy szpital w Polsce... A raczej umierania.. meczarnia...
 • Matylda
  Prześlij 20 Feb 2016
  Moja babcia weszła do szpitala sama... A już w szpitalu zaczęła slabnac i majaczyc... do domu wnieśli ja panowie na specjalnych noszach bo sama już nie dała rady... Dzień przed wizytą w szpitalu jeszcze chodziła a niecały tydzień po wizycie w szpitalu umarła...
 • Krzysztof
  Prześlij 02 Jun 2014
  szpital!!!!to trzeba raczej nazwać wykańczalnia ludzi.W żadnym wypadku nie powinien nazywać się szpitalem jeszcze wojewódzkim.Pacjent ma najmniej do powiedzenia.Jak się na coś zwróci uwagę to cierpi pacjent NIESTETY,Pielęgniarki na ortopedii minęły się z powołaniem.Olewka na Maksa one tam są bo muszą!!!Nieważne,że ktoś cierpi doprosić się siostry,żeby przyszła do pacjenta GRANICZY Z CUDEM.Podsumuwując cały pobyt w szpitalu to jest gorzej niż żle SMRÓD,BRUD I UBÓSTWO !!Sale brudne, łóżka i materace brudne i śmierdzące nienadające się do użytku dla pacjenta.Zianteresowanie ZEROWE!!!Nawet najgorszemu wrogowi nie życzę tam trafić,bo trafi ze złamaniem,a wyjdzie np.z odleżynami po trzech dniach.
 • Dorota
  Prześlij 19 Feb 2014
  Patologia ciąży to horror! Jedna 'łazienka' na cały korytarz na ktorym jest tyle pokoi... Wszedzie syf kiła i mogiła. Nie rozumiem jak ten szpital moze funkcjonować! Odremontowany oddzial położnictwa fakt jest bardzo ładny ale malutki i większość kobiet po porodzie i tak leży na starym na tej dosłownie patologii
 • Błażej
  Prześlij 10 Nov 2013
  Nie narzekajcie. TAKI OKROPNY SZPITAL, a każdy tam przyjeżdża i wielkie pretensje, o co? O to ze nie są państwo jedynym pacjentami, ze są gorsze przypadki, a trzeba czekać.. Lekarz to tez człowiek i ma prawo mieć gorszy dzień czy humor. Wiem ze niektórzy pracują ta z ,,przymusu,, lecz nie każdy. Personel potrafi być naprawdę miły i opiekuńczy. Czasami na oddziałach czy SOR jest urwanie głowy wiec nie oczekujcie cuda wiankow od zwykłego człowieka. Niektórzy pracownicy tej placówki wogole się nie nadają do pracy, ale jak nie ma co się lubi to się lubi co się ma :) Pamietam jak mnie raz tez zbyli szybko do domu, ale to z tego powodu że był wypadek autokaru z dziećmi w środku, nie byłam jakoś wkurzona bo wiem ze są rzeczy ważne i ważniejsze!
 • Urszula
  Prześlij 09 Apr 2013
  Nie polecam pani z izby przyjęć z godz 18.30 21.03.2018 bardzo wredna bezczelna niekompetentna i zła na wszystko oraz odczucie takie jak by pracowała za kare ludzie na takim stanowisku powinni pomagać ludzią w potrzebie brak mi słów do dzisiejszej wizyty w tej placówce.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: