Restauracja Amber — Restauracja w Cieśle

Cieszymy się, że cię witamy!

Restauracja Amber

Restauracja w Cieśle 47, 56-400 Cieśle, Polska, Cieśle, Wojewodztwo Dolnoslaskie, 56-400 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Restauracja Amber: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  07:00–22:00
 • wtorek
  07:00–22:00
 • środa
  07:00–22:00
 • czwartek
  07:00–22:00
 • piątek
  07:00–22:00
 • sobota
  07:00–22:00
 • niedziela
  07:00–22:00

Ocena

4
/
5
Oparte na 5 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Dolnoslaskie
Miasto:
Cieśle
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
56-400

Informacje o Restauracja Amber

Restauracja Amber to polski Restauracja z siedzibą w Cieśle, Wojewodztwo Dolnoslaskie. Restauracja Amber na Cieśle 47, 56-400 Cieśle, Polska,


Proszę o kontakt z Restauracja Amber korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Restauracja Amber, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Restauracja Amber

 • Witold
  Prześlij 09 Oct 2016
  Piękne, przestronne stylowe wnętrze, czysto i sympatycznie. Dobra obsługa. Jednak obiad mnie i moich przyjaciół nie zachwycił.
 • Daria
  Prześlij 26 Nov 2015
  Rzeczywiście Burger rewelacyjny Schabowy i Polędwiczki tez były bardzo chwalone. Kelnerka bardzo miła. 100% Polecam
 • Bartosz
  Prześlij 19 Nov 2015
  Zadziwia. Wydaje się że to typowy lokal weselny ale kryje dobra kuchnie i obsługę. Ceny niestety jak w modnych stolicznych lokalach, ale parę tańszych potraw się znajdzie.
 • Alexander
  Prześlij 13 Oct 2015
  Eleganckie wręcz wytworne miejsce...az chcialo by sie odwiedzić przy swietowaniu wielu okazji...lecz zmiana menu na styl pizzerii...nie koreluje z tym wystrojem :-/ szkoda!!! Byly tu kiedys bardziej wyszukane dania, aktualnie standard menu... "barowy"choc miejsce ładne. Parking przed restauracja. Minus umiejscowienia "przy trasie" podczas imprez w okresie wyższych temp.rekompensuje ciekawie zagospodarowany ogródek, umiejscowiony za lokalem, ktory odgradza od trasy. Niestety obsluga daje do zrozumienia ze lepiej by goscie siedzieli w lokalu :-/ Zainwestowane duze srodki finansowe w gustowny wystroj najwyraźniej niewspolmierne do tych inwestowanych w managera, bo brak pomysłu na lokal/klimat. Z jednej str.elegancki wystrój+ obsluga kelnerska+SPA itd. a do tego menu typu burgery i pizza. Czyli jaki klient docelowy? Na przestrzeni lat pomysły byly tu rozne: Przez chwile ceny byly z kosmosu co zapewne odstraszyło wielu klientow, kolejnym pomysłem bylo obnizenie cen i pojscie w str. dziczyzny w paru odsłonach, nawet w pierogach-rewelacyjny smak i oryginalne menu -pytanie czy nie bardziej pasujące do leśniczówki? Wlascicielom/inwestorom przydalby sie do zarzadzania ktos logicznie myślący,potrafiący połączyć ten wystrój z odpowiednio dobranym menu,cena stosowną do lokalizacji i całą reszta.
 • Tymon
  Prześlij 01 Mar 2015
  Bardzo dobre jedzenie i szeroki wybór - najlepsze miejsce na S8
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: