Maria — Zakwaterowanie w Chełm

Cieszymy się, że cię witamy!

Maria

Zakwaterowanie w Przemysłowa 26, 22-100 Chełm, Polska, Chełm, Wojewodztwo Lubelskie, 22-100 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Maria: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 8 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Lubelskie
Adres:
Przemysłowa 26, 22-100 Chełm, Polska, Chełm, Wojewodztwo Lubelskie, 22-100
Miasto:
Chełm
Telefon:
Kod pocztowy:
22-100

Galeria zdjęć

Map Maria

Informacje o Maria

Maria to polski Zakwaterowanie z siedzibą w Chełm, Wojewodztwo Lubelskie. Maria na Przemysłowa 26, 22-100 Chełm, Polska,

 194799 

Proszę o kontakt z Maria korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Maria, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Maria

 • Karolina
  Prześlij 28 Oct 2019
  5 lat później a Pani Iwona Bohut nadal niezastąpiona jeżeli chodzi o żonatych mężczyzn. Nikt się nie zajmie nimi tak jak ona. Żony mogą spać spokojnie :)
 • Julia
  Prześlij 04 Oct 2016
  Po pół roku znowu miałem okazję zatrzymać się w tym hotelu i są zmiany na lepsze. Odnowione pokoje i bardziej uśmiechnięta obsluga. Dodatkowo 3 podwójne gniazda elektryczne bardzo ułatwiają życie ☉
 • Witold
  Prześlij 17 Jun 2016
  Panie pracujace w hotelu sa zawsze mile, usmiechniete i rzeczowe. Warunki mieszkaniowe oceniam na 8.5/10. To podwojne gniazdka sa faktycznie wygodnym rozwiazaniem. Nic dodac nic ujac. Obsluga w hotelu jest na wysokim poziomie i oczernianie pracownic jest dziecinada.
 • Marianna
  Prześlij 21 Jul 2015
  W tej cenie nie ma co szukać nigdzie indziej. Dobra obsługa. Jest parking. Nasz pokój był po remoncie, fajnie urządzony. Była lodówka, czajnik, duży tv. Polecam.
 • Zoja
  Prześlij 10 Nov 2014
  Wystrój pokoju w stylu że tak powiem mocno retro ale jest czysto i cena bardzo dobra. Ogólnie można się tu zatrzymać na krótko.
 • Rozalia
  Prześlij 04 Nov 2014
  Bardzo miła obsługa szczególnie dla żonatych mężczyzn. Pani Iwona Bohut jest niezastąpiona...
 • Brajan
  Prześlij 02 Nov 2014
  Czysto,miła obsługa,dobra cena. Blisko do cementowni,do której przyjechałem. Tv+wifi.
 • Gustaw
  Prześlij 20 Nov 2013
  Polecam.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: