MonLuk Autohandel Sosnowski Łukasz — Sprzedawca samochodów w Chechło

Cieszymy się, że cię witamy!

MonLuk Autohandel Sosnowski Łukasz

Sprzedawca samochodów w Rodacka 41, 32-310 Chechło, Polska, Chechło, Wojewodztwo Malopolskie, 32-310 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat MonLuk Autohandel Sosnowski Łukasz: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 12 opinie

Łączność

Województwo:
Wojewodztwo Malopolskie
Miasto:
Chechło
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
32-310

Informacje o MonLuk Autohandel Sosnowski Łukasz

MonLuk Autohandel Sosnowski Łukasz to polski Sprzedawca samochodów z siedzibą w Chechło, Wojewodztwo Malopolskie. MonLuk Autohandel Sosnowski Łukasz na Rodacka 41, 32-310 Chechło, Polska,


Proszę o kontakt z MonLuk Autohandel Sosnowski Łukasz korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia MonLuk Autohandel Sosnowski Łukasz, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o MonLuk Autohandel Sosnowski Łukasz

 • Oszukany
  Prześlij 13 Sep 2023
  Oszust!!!! Kupiłem samochód od pana Ł S. Po przejechaniu 30 km auto zgasło i już nie odpaliło . Po rozmowie telefonicznej stwierdził że jak sprzedawał było sprawne , koszt lawety i mechanika muszę pokryć z własnej kieszeni. Taki z niego uczciwy sprzedawca. Omijajcie go szerokim łukiem nie polecam !!!!
 • Błażej
  Prześlij 05 Oct 2016
  Panie Łukaszu - darmowa porada:
 • Marta
  Prześlij 07 Aug 2016
  Na moją sugestię, że nie będę nikogo angażował w przyjazd i ocenę techniczną bez podstawowej wiedzy o zawieszeniu, pracy sprzęgła czy przekładni zmiany biegów - Pan zaprosił mnie a jakże na krótką jazdę próbną, w której to (uwaga!) on prowadził samochód z prędkością, która daleka była od bezpiecznej jazdy. Cały czas oczywiście zdenerwowany faktem zadawania jakichkolwiek pytań z mojej strony.
 • Izabela
  Prześlij 20 Apr 2016
  2. Na pytanie o stan techniczny i dotychczasowy serwis (w ogłoszeniu była adnotacja o serwisowaniu w ASO) również dowiedziałem się, że pan tak zawsze zaznacza w ogłoszeniu, że serwis w ASO, a w rzeczywistości serwis odbywał się to tu to tam.
 • Natasza
  Prześlij 08 Feb 2015
  Nie sprzedaje się, nie przez markę, stan techniczny czy cenę - tylko przez pańskie zachowanie.
 • Nikodem
  Prześlij 16 Jan 2015
  "Jak jest Pan zainteresowany to jedziemy na stację kontroli, jak nie jest Pan zainteresowany to PAN przyjedzie z kolegą co się zna na samochodach, bo mi tu Klienci przyjeżdżają się tylko powozić samochodami".
 • Krystian
  Prześlij 03 Jul 2014
  3. Nie ma też możliwości zbadania samochodu w ASO, co najwyżej w stacji kontroli pojazdów ponieważ "jak już mam jeździć do ASO, to wolę tego chleba nie mieć".
 • Adrianna
  Prześlij 29 May 2014
  1. Pan na pytanie "ilu właścicieli miał pojazd, gdyż w ogłoszeniu była informacja o jednym" odpowiada "nie obchodzi mnie to - nie wiem ilu. Może miał 17-tu może jednego, ja zawsze wpisuje jednego".
 • Nel
  Prześlij 02 May 2014
  W międzyczasie oczywiście usłyszeliśmy kilka niewybrednych komentarzy na temat poprzednich kupujących (którzy chwilę przed nami opuścili komis z nowym samochodem) oraz tego, "że takiego modelu na handel już nigdy nie kupi, bo się nie sprzedaje".
 • Nel
  Prześlij 02 Mar 2014
  Zainteresowany zakupem samochodu umówiłem się z wyprzedzeniem na konkretną godzinę. Uprzedziłem, że jestem zainteresowany i mam kawałek (z krakowa) do pokonania. Po przyjechaniu na miejsce dosyć szybko udało mi się namierzyć Pana właściciela i samochód. Tyle z pozytywów, które należy odczytywać jako - "tak komis istnieje".
 • Elena
  Prześlij 02 Mar 2014
  Teraz minusy.
 • Feliks
  Prześlij 03 Feb 2014
  4. Jazda próbna? A skądże!
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: