Bar Nata — Bar w Białogóra

Cieszymy się, że cię witamy!

Bar Nata

Bar w Morska 18, 84-113 Białogóra, Polska, Białogóra, Wojewodztwo Pomorskie, 84-113 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Bar Nata: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 13 opinie

Łączność

kategoria:
Bar
Województwo:
Wojewodztwo Pomorskie
Miasto:
Białogóra
Kod pocztowy:
84-113

Informacje o Bar Nata

Bar Nata to polski Bar z siedzibą w Białogóra, Wojewodztwo Pomorskie. Bar Nata na Morska 18, 84-113 Białogóra, Polska,


Proszę o kontakt z Bar Nata korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Bar Nata, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Bar Nata

 • Jarzyna
  Prześlij 23 Jul 2022
  Kebab nie do zjedzenia syf gorszego nie jadłem
 • Przemysław
  Prześlij 02 Oct 2016
  Bardzo długo się czeka na jedzenie,ale końcówka sezonu może tam tak wygląda? Pizza ujdzie jak się jest glodnym...
 • Mateusz
  Prześlij 08 Sep 2016
  4/ paragon dostaniesz, jeśli się o niego upomnisz
 • Alex
  Prześlij 02 Jul 2016
  Miejsce gdzie zjedzenie czegokolwiek grozi poważnymi konsekwencjami. Takiego syfu to ze świecą szukać. Pizza capriciosa zamiast szynki ma śmierdzącą mielonkę, na drugą się nie doczekałem ponieważ młodzież która w tym chlewie pracuje bardziej zainteresowana jest sobą niż gośćmi. Gdy chciałem zwrócić niezjadliwe zamówienie to zblazowana panienka spytała czy ma poprosić szefa, po czym zniknęła i tyle ją widziałem. Po 15 min czekania na owego "szefa" dałem sobie spokój. UCIEKAĆ JAK NAJDALEJ!!!
 • Pola
  Prześlij 14 Apr 2016
  ABSOLUTNIE NIE POLECAM.
 • Blanka
  Prześlij 20 Mar 2016
  Jadłem tam pizzę parę dni temu. Na wstępie miła informacja - robią pizzę pół na pół (dwa różne rodzaje na jednym placku) - fajnie, a poza tym widać było, że są przygotowani na najmłodszych klientów (krzesełka dziecięce). Potem już było tylko gorzej:
 • Magdalena
  Prześlij 11 Oct 2015
  Co ciekawe, naprzeciwko u konkurencji wcale nie w wyższej cenie dostaniesz i talerzyk, i normalne sztućce, i paragon bez dodatkowej prośby, a za pizzę pół na pół zapłacisz po średniej cenie, a nie po tej wyższej.
 • Emil
  Prześlij 03 Feb 2015
  5/ a sama pizza jak dla mnie na 3,, w szkolnej skali 1-6.
 • Miłosz
  Prześlij 06 Jan 2015
  3/ pan przyniósł do stolika pizzę (podobno średnica 50 cm, nie sprawdzałem) i ani be ani me na temat talerzyków czy sztućców. Poszedłem spytać - okazało się, że talerzyki tylko tekturowe mogą dać, a sztućce plastiki. Nowe doświadczenie - krojenie pizzy plastikowym, tępym nożem...jeśli jeszcze tego nie próbowałeś, uzbrój się w cierpliwość (a najlepiej w swoje, metalowe sztućce)
 • Aleksander
  Prześlij 30 Nov 2014
  Kebab omijać szerokim łukiem...sos pikantny okazał się tanim ketchupem wymieszanym z chili a mięso gumowe! Niestety ale wylądował w koszu. Nie wiem jak reszta dan ale o kebabie to nie mają zielonego pojęcia! Aż trudno uwierzyć, że można tak spartolic kebsa!
 • Amelia
  Prześlij 06 Oct 2013
  1/ zamawiając pół tańszej i pół droższej pizzy, płacisz po cenie droższej (nie średnia z cen) - nie znam drugiej takiej pizzerii, a pizzę jadam od ok. 20 lat
 • Aurelia
  Prześlij 29 Aug 2013
  Smaczna zupa. Naleśniki trochę ciężkie i długo trzeba czekać jeśli zamówi się kilka (są dostarczane pojedynczo z kilkuminutowym odstępem czasu). Nie polecam kebaba.
 • Wojciech
  Prześlij 11 Jul 2013
  2/ pytam, czy mogę wziąć krzesełko dla dziecka - odpowiedź na tak niby powinna mnie zadowolić (przecież o to pytałem), ale w normalnych miejscach obsługa odpowiada coś w stylu: tak oczywiście, zaraz przyniosę
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: