Port Lotniczy Bydgoszcz S A — Lotnisko w Białe Błota

Cieszymy się, że cię witamy!

Port Lotniczy Bydgoszcz S A

Lotnisko w Paderewskiego 1, 86-005 Białe Błota, Polska, Białe Błota, Wojewodztwo Kujawsko Pomorskie, 86-005 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Port Lotniczy Bydgoszcz S A: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 5 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Kujawsko Pomorskie
Miasto:
Białe Błota
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
86-005

Informacje o Port Lotniczy Bydgoszcz S A

Port Lotniczy Bydgoszcz S A to polski Lotnisko z siedzibą w Białe Błota, Wojewodztwo Kujawsko Pomorskie. Port Lotniczy Bydgoszcz S A na Paderewskiego 1, 86-005 Białe Błota, Polska,


Proszę o kontakt z Port Lotniczy Bydgoszcz S A korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Port Lotniczy Bydgoszcz S A, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Port Lotniczy Bydgoszcz S A

 • Stefan
  Prześlij 26 Aug 2016
  Jestem Bydgoszczaninem ale wstyd mi było z kimś kogo znam korzystać z tego przybytku. Pomijając kosmiczne ceny w sklepie to dziwię się że ludzie od sprawdzania paszportów tam jeszcze pracują. Nie wymagam by klaniano się w pas ale zwykłe dzień dobry czy dziękuję to są obce zwroty owym strażnikom. Zwykłe naburmuszone buce tak w telegraficznym skrócie można ich zdefiniować. Czy ktoś z działu HR czyta w ogóle opinię na temat obsługi pasażerów? Ciągle powtarzające się wpisy na temat braku kultury oficerów straży granicznej. Tacy jak oni psują wizerunek ale zarząd ma to chyba w dupie...
 • Alan
  Prześlij 21 Feb 2016
  Kontrola bardzo nie przyjemna, proces odprawy nerwowy i nakazujacy, dyktatorki ton i obraźliwe nastawienie celników i podniesione głosy do klienta. Walizkę podręczna trzeba przekładać na oddzielna taśmę na rolki, ustawiona duzo wyżej co jest bardzo niewygodne, zanim sie ja tam położy trzeba ja przygotować przy celniku na niskim stole, potem odstawić na tasme. Kurtka i kosmetyki idą oddzielnie. Nawet palarnia po odprawie płatna za 1zl wejście. Obsługa powinna isc na szkolenie dobrego wychowania i naukę uśmiechu, bo rujnują pasażerom podróż na jej poczatku.
 • Arkadiusz
  Prześlij 31 Dec 2015
  Najmniejsze lotnisko na jakim byłam i to jest w tym wszystkim najlepsze! Wszędzie bliziutko, nie traciłam czasu w kolejkach, mało ludzi. Parking o krok od terminala. Po prostu ideał!
 • Damian
  Prześlij 17 Apr 2014
  Mimo, iż jest to jedno z najmniejszych lotnisk, na jakich byłem, posiada tak naprawdę wszystko czego potrzeba. Ceny biletów na lotnisku z reguły wysokie, odpawa średnio przyjemna. Parking darmowy do bodajże 10 minut to kpina. Podsumowując - Nie jest źle, dobrze że lotnisko jest w moim mieście, ułatwia to przemieszczanie się.
 • Stefan
  Prześlij 21 Aug 2013
  Troszkę małe lotnisko, ale za to bardzo dobrze zlokalizowane. Brakuję tylko wielkiego parkingu przed lotniskiem. Powinna powstać obok osobna hala przylotów. Poza tym wszystko jest ok.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: