Super Fast Food Gregorian — Restauracja w Bełchatów

Cieszymy się, że cię witamy!

Super Fast Food Gregorian

Restauracja w 97-400 Bełchatów, Polska, Bełchatów, Wojewodztwo Lodzkie, 97-400 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Super Fast Food Gregorian: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 5 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Lodzkie
Miasto:
Bełchatów
Kod pocztowy:
97-400

Informacje o Super Fast Food Gregorian

Super Fast Food Gregorian to polski Restauracja z siedzibą w Bełchatów, Wojewodztwo Lodzkie. Super Fast Food Gregorian na 97-400 Bełchatów, Polska,


Proszę o kontakt z Super Fast Food Gregorian korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Super Fast Food Gregorian, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Super Fast Food Gregorian

 • oskar
  Prześlij 16 Nov 2022
  super restauracja
 • Dawid
  Prześlij 15 Nov 2014
  too long wait
 • Krzysztof
  Prześlij 04 Jun 2014
  Najlepsze zapiekanki w mieście
 • Bruno
  Prześlij 27 Feb 2014
  Jedzenie w Parku Żula, The Best.
 • Tomasz
  Prześlij 05 Oct 2013
  Słuchając opinii wielu ludzi myślałem że te miejsce będzie fajnie jednak zawiodłem się. Kobieta która obsługuje ludzi nie ma na sobie żadnego fartucha, czapki czy chociażby rękawiczek. Obsługuje kasę, rozlicza klientów nawet nie myjąc rąk zabiera się za przygotowanie posiłków. Z zewnątrz widać poziom higieny tego miejsca dlatego szczerze odradzam jedzenia tam. Co do menu mamy do wyboru wszystko to co w tradycyjnym fast fodzie. Skosztowałem dwie potrawy jakim były cheeseburger który był niesmaczny, twarda bułka, typowy barowy kotelet z zamrażarki, bardzo dużo surówek w co sprawiło że soki ciekły wszędzie, drugą potrawą była zapiekanka i tu o dziwo miłe zaskoczenie bo była ona zjadliwa. Generalnie nie polecam nikomu stołowania się w tym miejscu.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: