Wróbel Nad Rzeką Miejsce Przyjazne Rowerzystom — Zakwaterowanie w Banie Mazurskie

Cieszymy się, że cię witamy!

Wróbel Nad Rzeką Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Zakwaterowanie w Wróbel, Banie Mazurskie 29, 19-520 Banie Mazurskie, Polska, Banie Mazurskie, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-520 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Wróbel Nad Rzeką Miejsce Przyjazne Rowerzystom: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  Czynne całą dobę
 • wtorek
  Czynne całą dobę
 • środa
  Czynne całą dobę
 • czwartek
  Czynne całą dobę
 • piątek
  Czynne całą dobę
 • sobota
  Czynne całą dobę
 • niedziela
  Czynne całą dobę

Ocena

4
/
5
Oparte na 8 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Wróbel, Banie Mazurskie 29, 19-520 Banie Mazurskie, Polska, Banie Mazurskie, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-520
Miasto:
Banie Mazurskie
Telefon:
Kod pocztowy:
19-520

Galeria zdjęć

Map Wróbel Nad Rzeką Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Informacje o Wróbel Nad Rzeką Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Wróbel Nad Rzeką Miejsce Przyjazne Rowerzystom to polski Zakwaterowanie z siedzibą w Banie Mazurskie, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Wróbel Nad Rzeką Miejsce Przyjazne Rowerzystom na Wróbel, Banie Mazurskie 29, 19-520 Banie Mazurskie, Polska,

 

Proszę o kontakt z Wróbel Nad Rzeką Miejsce Przyjazne Rowerzystom korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Wróbel Nad Rzeką Miejsce Przyjazne Rowerzystom, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Wróbel Nad Rzeką Miejsce Przyjazne Rowerzystom

 • Marianna
  Prześlij 17 Aug 2016
  Po prostu piękne miejsce! Bardzo ładne pokoje, urządzone w wiejskim stylu. Miejsce bardzo zadbane i czyste. Ale największym plusem jest położenie tego miejsca. Byłam zachwycona widokiem z okna pokoju.
 • Kalina
  Prześlij 30 Sep 2015
  Niebanalne miejsce na odpoczynek. Nienachalny i bezpretensjonalny smak wszystkiego. Świetne jedzenie. Wielkie pozytywne zaskoczenie!
 • Lilianna
  Prześlij 02 Jun 2015
  Myslę ze planując urlop w okolicy koniecznie trzeba się tu zatrzymać i samemu spróbować!
 • Sebastian
  Prześlij 20 Nov 2014
  Wspaniałe miejsce, bardzo mili gospodarze, super jedzenie, przepiękne krajobrazy i piękne i czyste pokoje . Miejsce godne polecenia w 100%. Na pewno będzie wracać.
 • Sandra
  Prześlij 17 Aug 2014
  Pokoje dobrze wyposażone, wygodne, dostosowywane pod gości. Myslę że wlożono tu sporo pracy by wyglądało to tak jak wygląda. Na terenie hotelu boisko do siatkowki, łąka i hustawki by dzieci mogly sie wyganiać i wyhasać. Wygodna strefa do odpoczynku z hamakami z widokiem na łąkę i rzekę. Sami właściciele niezwykle komunikatywni i sympatyczni, otwarci na potrzeby klientów. Do tego potrafią zająć niebanalną rozmową, można ich słuchać godzinami.
 • Marcel
  Prześlij 29 Jul 2014
  Śniadanie z którego skorzystaliśmy miało w sobie coś z takiego tradycyjnego, wiejskiego poczęstunku do którego często nawiązują reklamy telewizyjne, ale których ze świecą szukać w praktyce. Jaja jeszcze pachnące, wędliny nie ociekające konserwantami czy w końcu domowy dżem który dzieci pochłaniały łyżeczkami... :-)
 • Lena
  Prześlij 12 Apr 2014
  Polecam! Bardzo miła atmosfera. Pokoje czyste, przestronne. Agroturystyka zrobiona z pomysłem. Pozdrowienia dla właścicieli :)
 • Antoni
  Prześlij 11 Aug 2013
  Rewelacyjne miejsce na wypoczynek i jako baza wypadowa na Mazury. Cicho, spokojnie, lekko na uboczu. Jednocześnie czysto, ładnie i zadbanie.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: