Kościół Rzymskokatolicki Pw św Antoniego — Kościół w Banie Mazurskie

Cieszymy się, że cię witamy!

Kościół Rzymskokatolicki Pw św Antoniego

Kościół w Konopnickiej 57, 19-520 Banie Mazurskie, Polska, Banie Mazurskie, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-520 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Kościół Rzymskokatolicki Pw św Antoniego: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

3
/
5
Oparte na 1 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Konopnickiej 57, 19-520 Banie Mazurskie, Polska, Banie Mazurskie, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-520
Miasto:
Banie Mazurskie
Kod pocztowy:
19-520

Galeria zdjęć

Map Kościół Rzymskokatolicki Pw św Antoniego

Informacje o Kościół Rzymskokatolicki Pw św Antoniego

Kościół Rzymskokatolicki Pw św Antoniego to polski Kościół z siedzibą w Banie Mazurskie, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Kościół Rzymskokatolicki Pw św Antoniego na Konopnickiej 57, 19-520 Banie Mazurskie, Polska,

 

Proszę o kontakt z Kościół Rzymskokatolicki Pw św Antoniego korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Kościół Rzymskokatolicki Pw św Antoniego, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Kościół Rzymskokatolicki Pw św Antoniego

  • Mikołaj
    Prześlij 06 Jun 2014
    Jest to dawny kościół ewangelicki, obecnie rzymskokatolicki, zbudowany w latach 1566–74, szczyt wschodni z 1646 r., wieża z 1698 r., odrestaurowany w 1876 r. Kościół zniszczony był w 1945 r., odbudowany w latach 1975–1980 już jako katolicki. Wnętrze świątyni w stylu renesansowym.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: